Michał Archanioł Ruchy i stowarzyszenia Ogłoszenia Intencje Kontakt

O nas Historia Parafia św. Michała Archanioła Shape140 Shape143 Shape144 Shape145 Shape153 logo_parafia_michaa_archanioa_ost Shape245 Shape246 PRAKTYCZNE
ZAGADNIENIA
PRAWNE
W CZASACH
EPIDEMII

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW:

Kościół parafialny:
- dni powszednie godz.: 7.00, 18.00
- niedziele i święta godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 17.00
- święta "zniesione" godz.: 7.00, 10.00, 18.00

Biblioteka Parafialna im. ks. H. Trętowskiego
czynna: środa godz. 16.00 - 17.00
sobota godz. 11.00 - 12.00
(w okresie wakacyjnym nieczynna)

XIV niedziela zwykła - 05.07.2020 AD

Shape104

.

Serdeczne Bóg zapłać  za złożone  podczas tej Mszy św. ofiary na  malowanie wnętrza naszego kościoła parafialnego / pokrycie kosztów wymiany poszycia dachu bytońskiej kaplicy. Do prac przystąpimy już 20 lipca.

Msze św. w dni powszednie w tym tygodniu celebrowane będą:
- od poniedziałku do piątku - tylko rano o 7.00.
- w sobotę - i rano i o 18.00.

W środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy modlić się będziemy o ożywienie wiary w krajach  Europy z ok. św. Benedykta  Patrona Europy

Taca  przyszłej niedzieli przeznaczona będzie również  na malowanie wnętrza kościoła parafialnego  /  pokrycie kosztów wymiany poszycia dachu bytońskiej kaplicy.

Okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed  Mszą św.

Cieszymy się nowym witrażem z wizerunkami św. Cecylii, patronki naszego chóru parafialnego i bł. Marianny Biernackiej, która w dniach II wojny światowej dobrowolnie oddała życie za synową w stanie błogosławionym. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary imienne i anonimowe na ten cel!

Bóg zapłać wszystkim, którzy gromadzili się w Białachowie przy przydrożnej kapliczce na nabożeństwach czerwcowych oraz wybrali się w miniony piątek na Ekstremalną Drogę Krzyżową Zblewo - Wiele.

Zapraszamy do stoiska z prasą katolicką przy ołtarzu św. Antoniego. Tam prosimy nabywać Małego Pielgrzyma  dla  dzieci, W rodzinie, a w środku kościoła Parafianina. Życzymy  miłej  lektury! Postarajmy się choć raz w miesiącu nabyć prasę   katolicką.